Reklamimi Mobil

Duke perdorur algoritmet tona te avancuara dhe formate te ndryshme Ad afroni klientet direkt ne dyqanin tuaj.

Lexo me shume

Sherbime Kreative

Ekipi yne krijues do te krijoje nje mesazh promocional I cili do te filloje te levize dhe terheqe vemendjen e audiences se synuar nga ju.

Lexo me shume

Reklamimi ne Desktop

Hyni ne boten e me cilesi te larte permbajtjeje e cila do te sjelle rezultate te dukshme ne fushaten tuaj.

Lexo me shume

Lajmet me te reja nga blogu yne

28. Tetor 2015.

Ekspertët evropianë te reklamimit mobile në MADconf 2015

Bota e industrisë mobile vazhdimisht po ndryshon. Pikërisht vitin e kaluar, në ne konferencen e...

Lexo me shume
25. Dhjetor 2014.

Intervistë me Bebaime, portali më i ri në rrjetin tonë.

Bebaime tani është pjesë e rrjetit ClickAttack. Në një intervistë të shkurtër me ta i...

Lexo me shume
10. Qershor 2014.

Tocka.com.mk dhe ClickAttack bashkojnë forcat.

Një nga portalet më të njohura dhe resurseve online për risi nga show biznesi, Tocka.com.mk...

Lexo me shume

Eksploroni disa nga partneritetet tona te suksesshme

JUHE WEATHER

CTR 19.93%

Ne bashkepunim me Podravka ne beme nje fushate mobile ku perdorem targetim inteligjent. Per marken e tyre Podravka Soups krijuan nje fushate mobile e cila perzgjidhte parashikimin e motit per te perzgjedhur cilin baner te shfaqte. Sebashku me kete targetim inteligjent, ne perdorem targetim sipas vendodhjes gjeografike dhe synuam vetem perdorues ne zonat e deshiruara […]

Hidhni nje sy

LINO APPLICATION

CTR 13.78%

Fushata mobile promovonte aplikacionin mobil te  Podravka Lino. Duke klikuar ne baner, perdoruesit mobil dergoheshin tek dyqani I app ku mund te shkarkonin falas aplikacionin. Targetimi u bazua  eksklusivisht tek perdoruesit Abdroid dhe iOS ne zonen e Kroacise. U perdor baner interaktiv ne ekran te plote.

Hidhni nje sy

PODRAVKA

CTR 18.23%

Nuk ka menyre me te mire per ti prezantuar klienteve nje produkt se sa ne fushata mobile. Podrevka perdori reklamimin nga rrjeti I ClickAttack per te prezantuar shije te reja te supave kremoze. Ata perdoren nje baner me imazh ne ekran te plote I cili te drejtonte tek faqja mobile e Podravka ku perdoruesit mobil […]

Hidhni nje sy

200+ Partnere Mediatike

Le te punojme sebashku

ClickAttack eshte nje rrjet premium reklamimi dhe lider ne tregun e Europes Juglindore qe shtyn limitet e reklamimit mobil per te krijuar pervojen optimale per reklamuesit, publikuesit dhe perdoruesve fundore.

Na kontaktoni

Shkarko raportin ClickAttack Q2

Raporti me i detajuar per gjendjen e reklamave mobile ne rajonin e Europes Juglindore eshte tani ne dispozicion.
Ai sherben per te informuar Markat, agjensite e marketingut, mediat, zhvilluesit mobile dhe pale te tjera te ngjashme me tendencat aktuale te mobile dhe sjelljen e perdorueseve mobil.
Konsiderojini keto te dhena te vlefshme qe gjenden ne raport kur te ndertoni strategjine dhe fushaten tuaj mobile.
Duke shkarkuar raportin ju do te rregjistroheni ne newsletterin e ClicAttack.

Kontakt

ClickAttack
Blv. Zogu I, Str. Maliq Muco
Tirana, Albania
Email: info.al@clickattack.com

Meso me shume