Per Partneret

Ju jeni ketu sepse jeni duke konsideruar mundesine e nje bashkepunimi me ClickAttack. Ju falenderojme qe na keni marre ne konsiderate dhe mireseerdhet.

Keni pyetje per ne? Te gjitha pyetjet tuaja do te trajtohen nga nje prej kolegeve tane, dhe jo nga ndonje robot kompiuterik I cili do tju jape pergjigje te pergjitheshme. Secili nga partneret tane eshte I ndryshem, dhe ne kemi perqasje individuale me secilin prej tyre. Duke punuar me partneret tane ne jemi krijues, fleksibel dhe te durueshem.Qellimi yne eshte te arrijme nje bashkepunim afatgjate me ju i cili eshte i bazuar ne kenaqesine, sukses dhe komunikim shume te mire per cdo deshire dhe pritshmeri.

Ne nuk jemi te llojit qe do te te joshe dhe pastaj te zhduket. Ne jemi me ju nga negociatat fillestare, nepermjet krijimit te nje fushate optimale per ju, gjate gjithe rruges deri ne festimin e perfundimit te fushates dhe suksesit. Ne do te zhvillojme nje fushate te madhe sebashku, dhe pastaj do te shohim se cfare mund te permiresojme per heren tjeter.

Ne jemi te vetedijshem se nje vleresim negativ ka te njejten peshe sa 10 vleresime pozitive. Prandaj ne jemi shume krenare te kemi kompani te suksesshme si Podravka, TechnoMarket, Billa, Auro Domus dhe shume te tjera ne mesin e klienteve tane te kenaqur.

Por ne kurre nuk mburremi vetem me “lojtaret e medhenj” – edhe ata dikur kene qene te “vegjel”. Ne besojme se per secilin nga klientet tane kompania e tyre eshte me e madhje. Prandaj ne i kushtojme te njejtin kujdes dhe vemendje dhe ju ofrojme te njejtin sherbim cilesor secilit prej klienteve tane. Ne ju mirepresim ti bashkoheni klubit tone te suksesit!

Le te behemi partnere!

Nga negociatat fillestare, nepermjet krijimit te fushates optimale per ju, tek festimi I perfundimit te fushates. Suksesi ne marketing eshte vetem pak hapa larg.

Na kontaktoni!

Njihu me klientet tane te kenaqur

Kontakt

ClickAttack
Blv. Zogu I, Str. Maliq Muco
Tirana, Albania
Email: info.al@clickattack.com

Meso me shume