Skuadra jone

Deshironi te njihni ekipin tone te mahnitshem? Shikoni se cfare thone ata per veten e tyre!

Ju mund te kontaktoni me kedo nga anetaret e ekipit toneme nje klikim te thjeshte, edhe nese jeni te interesuar per te filluar nje fushate te re ne mobile, integrim te mediave ne rrjetin tone, zhvillimin e aplikacioneve mobile ose per ndertimin e nje faqeje web ne mobile

Danijela Kučević

Key Account manager
Kroacia

Matija Šaško

Traffic Manager
Kroacia

Tajana Belina

Head of Creative
Kroacia

Milica Djurdjevic

Business Development Manager
Srbija

Le te punojme sebashku

ClickAttack eshte nje rrjet premium reklamimi dhe lider ne tregun e Europes Juglindore qe shtyn limitet e reklamimit mobil per te krijuar pervojen optimale per reklamuesit, publikuesit dhe perdoruesve fundore.

Na kontaktoni

200+ Partnere Mediatike

Kontakt

ClickAttack
Blv. Zogu I, Str. Maliq Muco
Tirana, Albania
Email: info.al@clickattack.com

Meso me shume